Vizualizace naší školky

Školka disponuje  novým vybavením, interiéry jsou navrženy výtvarníky a designéry. Materiálně – technické vybavení školky zahrnuje: dvě interaktivní dotykové tabule SMART Board, dva projektory, prostorná tělocvična, školní hřiště s pískovištěm, prolézacím domkem, houpadly a bazénkem,  výtvarný ateliér, vlastní fotoateliér,  moderní výukový materiál, hudební nástroje (pianino Yamaha, keyboard, flétny pro každé dítě, akustická kytara,  atd. hračky, balónkový bazén,  keramická pec + vybavení, všemožné typy výtvarných potřeb (tempery, prstové barvy, plasteliny, kuličkové plasteliny, keramické hlíny včetně kompletního vybavení pro tvorbu + pec, samoschnoucí hlíny  ….atd.), školní kino, venkovní bazén s filtrací, nový výukový materiál a veškeré materiálové zabezpečení, v MŠ je podlahové vytápění, k odpočinku používáme kvalitní lůžka, v neposlední řadě se naše MŠ nachází ve velmi klidné a zároveň dostupné části města a především v blízkosti parku.