Stravování v mateřské školceV naší školce nabízíme kvalitní, zdravé a pestré dětské stravování včetně možnosti bezlepkového jídelníčku. Ovocné švédské rautíky pro děti již v ceně programového balíčku.

Stravování pro MŠ zajišťuje ŠJ Řezníčkova, Olomouc. Po odevzdání vyplněné přihlášky ke stravování školní jídelně, obdrží rodiče přihlašovací údaje na web www.strava.cz. Rodiče si odhlašují sami dítě ze stravování v době nepřítomnosti dítěte v MŠ. Po ukončení předškolního vzdělávání v MŠ rodič musí odhlásit dítě i ze školní jídelny.

BÚ ŠJ Řezníčkova: 107-7710220237/0100 u Komerční banky

• Stravování (2 x svačina, oběd, pitný režim, každý den je součástí stravy ovoce nebo zelenina, jako bonus OVOCNÝ RAUT ( 1x týdně)) –  41,- Kč/den.
  • Aktuální jídelníček si můžete prohlédnout na stránkách ZŠ a MŠ Řezníčkova Olomouc –  www.zs-reznickova/zs/skolni jídelna

Vedoucí školní jídelny (informace k platbám za stravu): 585 311 068, 588 505 049

Ve školní jídelně jsou používány denně pouze čerstvé, kvalitní suroviny. Pokud je to možné, jsou jako dodavatelé upřednostňováni regionální dodavatelé surovin. Hlavní potraviny jsou připravovány pouze z čerstvého výsekového masa. Týdenní výběr druhů masa je rozmanitý (vepřové, hovězí, krůtí, kuřecí, králičí, filé, losos).

Polévky jsou připravovány ze základního vývaru z čerstvého masa, kořenové zeleniny. K ochucení jsou používána dochucovací prostředky neobsahující glutamát sodný.

Přílohy jako například bramborová kaše nejsou připravovány z polotovaru, ale z brambor, mléka a másla.

Strávníci dostávají zeleninové saláty, ovocné saláty, čerstvé ovoce, kompoty, zařazujeme mléčné výrobky – jogurt, pudink, termix, šlehaný tvaroh.

Připravovány jsou též domácí moučníky (čokoládové řezy, perník s polevou, piškot s kakaem).

Jako nápoje jsou podávány sypané čaje, instantní čaje s vitaminy, vlákninou a jódem, koncentráty ovocných nápojů a ovocné šťávy.

+ pouze v naší školce OVOCNÝ RAUT